اسپیکینگ

اسپیکینگ(Speaking) در زبان نگلیسی

چگونه اسپیکینگ(Speaking) کنیم؟ آیا شما هم دوست دارید مثل یک شهروند آمریکایی، به زبان انگلیسی(English language) صحبت کنید؟ زندگی کردن در یک کشور اروپایی و مسلط بودن بر زبان انگلیسی(English language) یک رویایی بود که امروز کاملاً به واقعیت پیوسته است، دیگر مرزی وجود ندارد و شما میتوانید در هر کشوری که دوست دارید زندگی کنید، زیرا آموزش زبان انگلیسی  از مبتدی تا پیشرفته به شما کمک میکند که بتوانید با مردم هر کشوری ارتباط برقرار کنید، با آنها کار کنید، تحصیلات عالی داشته باشید و از زندگی کردن در یک فضای آرامش بخش لذت ببرید.

ما در مقاله پیشرو کوشیده ایم تا به‌روز شده‌ترین و جدید‌ترین تکنیک های یادگیری مکالمه زبان انگلیسی(Speaking) را بیان کنیم تا کاربران عزیز بتوانند با انجام دادن چند تکنیک ساده، در مدت زمان بسیار کم، مکالمه کردن به زبان انگلیسی(English language) را یاد بگیرند.

زبان انگلیسی(English language) از 4 بخش تشکیل شده است: اسپیکینگ(Speaking)، لیسنینگ(Listening)، ریدینگ(Reading)، رایتینگ(Writing). این چهار مهارت بسیار مهم هستند و برای یادگیری زبان انگلیسی باید همه آنها را یاد بگیرید، از جمله مهارت اسپیکینگ(Speaking) که یادگیری آن به شما کمک میکند تا بتوانید براحتی ارتباط برقرار کنید و مهارت های دیگر(Writing,Reading,Listening)  را به‌خوبی یاد بگیرید.

یادگیری مکالمه زبان انگلیسی(English Speaking) ممکن است بین 2-6 ماه طول بکشد، اما ارزش یادگرفتن را دارد، زیرا صحبت کردن((Speaking)) به زبان انگلیسی(English language) بسیار هیجان انگیز است مخصوصاً وقتی با افرادی صحبت میکنیم که زبان مادری آنها انگلیسی است. برای یادگیری مکالمه زبان انگلیسی یک سری روش ها و تکنیک هایی وجود دارد که شما میتوانید با کمک آنها مهارت مکالمه خود را تقویت کنید، چند تا از این روش ها را در زیر ذکر کردیم.

مهارت اسپیکینگ یکی از مهارت های زبان انگلیسی است که از سه مهارت دیگر کاملاً متفاوت است، زیرا سه مهارت دیگر را می‌توانید به تنهایی انجام بدهید، شما می‌توانید به تنهایی به یک فایل صوتی گوش بدهید، کتاب بخوانید و یا متنی بنویسید اما شما هرگز نمی‌توانید مهارت اسپیکینگ را به تنهایی انجام بدهید، زیرا نیاز به پارتنر دارید.

برای اینکه مهارت اسپیکینگ انگلیسی شما قوی‌تر شود، به دنبال پارتنر باشید (کسی که همانند شما به مهارت اسپیکینگ انگیسی مسلط باشد)، شما می توانید در هرجایی یک پارتنر داشته باشید، در مدرسه، دانشگاه ، کلوپ های مکالمه، مراکز خرید، رستورانت و یا پارک.

اگر شما دانش‌آموز هستید و به آموزشگاه زبان می‌روید، بهترین فرصت را دارید که با معلمان و دانش آموزان دیگر اسپیکینگ کنید و این تمرین را هر روز انجام بدهید، اما وقتی به خانه برگشتید مهارت های لیسنینگ، ریدینگ و رایتینگ را تمرین کنید. کلاس‌های آموزش زبان بهترین مکان برای تقویت مهارت اسپیکینگ است، وقتی استاد از شما سوالی می پرسد از فرصت استفاده کنید و با زبان انگلیسی صحبت کنید و پاسخ های طولانی ارائه دهید. هرگز نگران اشتباهات خود نباشید، فقط حرف بزنید و تمرین کنید!

امروزه در بسیاری از شهرهای جهان مراکز گفتگو وجود دارند که فرصتی را برای افراد مهیا می‌کنند تا بتوانند در آن یک زبان را با زبان دیگر مبادله کنند. شما نیز می‌توانید در یکی از کلوب های گفتگو محل خود شرکت کرده و با تمرین کردن می‌توانید مهارت اسپیکینگ انگلیسی خود را تقویت کنید.

مراکز خرید در کشورهای انگلیسی زبان بهترین مکان های تجمع افراد هستند، اگر شما در کشوری زندگی می‌کنید که زبان آنها انگلیسی است، فرصت فوق‌العاده ای در پیش دارید. شما می‌توانید با مردم، دستیاران فروشگاه و یا رانندگان تاکسی اسپیکینگ کنید. حتی اگر قصد خرید‌کردن را ندارید، می‌توانید از مسئولان فروشگاه در مورد محصولات سؤال بپرسید. مثلا ” قیمت این محصول چند است” . پرسیدن اینگونه سوالات باعث ایجاد یک گفتگوی مفید می‌شود، اینگونه مهارت اسپیکینگ انگلیسی شما به سرعت تقویت می‌شود.

مسلط شدن بر دستور زبان انگلیسی

اگر میخواهید انگلیسی کامل و خوبی داشته باشید، باید اصول جمله بندی و ساختار زبان را یاد بگیرید، این شاید برای شما سخت به‌نظر برسد، ولی پس از اینکه گرامر زبان انگلیسی را بگیرید، شما بطور کامل بر مهارت اسپیکینگ(Speaking) مسلط میشوید.

آموزش گرامر زبان

منابع آنلاین بیشماری وجود دارد که به شما کمک میکند تا زبان انگلیسی(English language) را یادبگیرید، فراموش نکنید که گرامر نیاز به تمرین دارد، اما نگران نباشید، حالا کتابهای زیادی برای یادگیری زبان انگلیسی(English language) وجود دارند که شما میتوانید آنها را از اینترنت دانلود کرده و یاد بگیرید، یکی از بهترین کتابها، کتاب گرامر صفر تا صد زبان انگلیسی به فارسی است که میتوانید از سایت زبان من خریداری کرده و گرامر زبان انگلیسی(English language)  را بطور کامل و جامع یاد بگیرید.

دانلود کتاب گرامر صفر تا صد زبان انگلیسی به فارسی(کلیک کنید)

تمرین کلمات مختلف انگلیسی

هر روز یک کلمه جدید یاد بگیرید، هرچه کلمات بیشتری بدانید، میتوانید بهتر صحبت (Speaking)کنید.

اگر مطمئن نیستید از کجا شروع کنید، کوشش کنید دفترچه کوچکی از لغات جدید آماده کنید و تمرین کنید، هر روز کلمات جدیدی یاد بگیرید و دایره لغات خود را بزرگتر بسازید، حتی میتوانید هر روز صبح مجله های زبان انگلیسی(English language) را مطالعه کنید و مقالات مختلفی را مطالعه کنید.

مطالعه کردن موضوعات مورد علاقه

در صورتی که شما از مطالعه کردن خسته میشوید و یادگیری زبان انگلیسی برای شما سخت بنظر میرسد، موضوعات مورد علاقه خود را مطالعه کنید،‌ مثلا اگر از مطالعه کردن موضوعات مالی، مسافرتی، حیوانات خانگی یا غذا لذت می برید، وارد سایت های آموزش زبان شوید و موضوعات مورد علاقه خود را مطالعه کنید تا اینکه مهارت اسپیکینگ(Speaking) شما تقویت شود.

شریک مکالمه (انگلیسی-زبان) پیدا کنید

یادگرفتن زبان انگلیسی(English language) خیلی راحت است؛ اما در صورتی که شما یک شریک درسی داشته باشید. اسپیکینگ(Speaking) زبان انگلیسی یکی از مهمترین بخش های زبان انگلیسی(English language) است که با تمرین میتوانید یاد بگیرید.

یکی از بهترین راه های تقویت اسپیکینگ(Speaking) زبان انگلیسی تمرین کردن با دوست درسی است، این تمرین به شما این اجازه را میدهد تا به سرعت بیشتر و در مدت زمان کمتر یاد بگیرید. در شبکه های اجتماعی چون، اینستاگرام، تلگرام، فیسبوک، واتساپ و دیگر شبکه های اجتماعی، میتوانید انگلیسی-زبان های زیادی پیدا کنید.

آموزش اسپیکینگ زبان انگلیسی(English Speaking) در خانه

یادگیری زبان انگلیسی(English language) در خانه یکی از پرطرفدارترین موضوعات جوانان و نوجوانان در دنیای مدرن است؛ یادگیری زبان انگلیسی(English language) در شرایط امروزی به آسانی میسر است و وسایل ارتباطی زیادی برای یادگیری زبان انگلیسی (English language) در خانه وجود دارد، در هر خانه ای وسایل ارتباطی الکترونیکی چون: مبایل، کامپیوتر، تلویزیون و آیپاد وجود دارد و شما میتوانید منابع آموزشی زبان انگلیسی را از اینترنت دانلود کنید و به آموختن زبان انگلیسی(English language) در خانه بپردازید.

برای یادگیری مکالمه زبان انگلیسی(English Speaking) در خانه، یک سری روش هایی وجود دارد که با انجام دادن آنها شما میتوانید براحتی زبان انگلیسی را یاد گرفته و لذت ببرید.

برای آموزش زبان انگلیسی در خانه چند تکنیک ساده در زیر ذکر شده است

 1. تعیین هدف
 2. گوش دادن به موسیقی
 3. نوشتن بر روی کاغذ
 4. خواندن متن با صدا بلند
 5. صحبت کردن با خود
 6. پیدا کردن زمان آموز دیگر

 

اسپیکینگ در زندگی روزمره

برای یادگیری مکالمه زبان انگلیسی(English Speaking) یک هدف تعیین کنید

اگر تصمیم گرفتید که زبان انگلیسی(English language) را یاد بگیرید، ابتدا برای خود هدفی تعیین کنید و مطابق با برنامه پیش بروید تا بتوانید با تمرکز بر روی اسپیکینگ زبان انگلیسی (Speaking)، این زبان را به خوبی یاد بگیرید.

به موسیقی هایی گوش کنید که قدرت مغز را افزایش میدهند

تحقیقات روانشناسان نشان داده است که گوش دادن به موسیقی در هنگام مطالعه کردن میتواند تمرکز را بالا ببرد. بسیاری از افراد معتقدند که گوش دادن به نوع خاصی از موسیقی ذهن را آرام میسازد، از جمله گوش دادن به موسیقی آلفا میتواند به زبان آموزان کمک کند تا قدرت ذهن خود را افزایش داده و همزمان بر روی مهارت اسپیکینگ(Speaking) خود تمرکز کنند.

نوشتن اطلاعات بر روی کاغذ

یکی از موثرترین روشهایی که میتواند به شما کمک کند تا مهارت اسپیکینگ (Speaking)خود را تقویت کنید، این است که قبل از شروع کردن به مکالمه، همه اطلاعات خود را بر روی کاغذ بنویسید و اصلاح کنید، نکات اضافی را حذف کرده و نکات مورد نیاز را اضافه کنید، این به شما کمک میکند که یک مکالمه بی عیب و نقص داشته باشید و از بیان کردن کلمات خود مطمئن باشید.

متن های زبان انگلیسی(English language) را با صدای بلند بخوانید

بلند خوانی یک تکنیک عالی برای بهبود مهارت اسپیکینگ است، پس هرچه میتوانید متن هایی که به زبان انگلیسی(English language) نوشته شده اند، را با صدای بلند و شمرده بخوانید.

از اینکه اشتباه کنید، نترسید، چون شما با بلند خوانی متوجه اشتباهات خود میشوید و برای بار دوم و سوم اشتباهات شما کمتر میشود، بلند خوانی به شما کمک فوق العاده ای در یادگرفتن مهارت اسپیکینگ(Speaking)  میکند.

با خود صحبت(Speaking) کنید

در طول روز در کنار انجام کارهای روزمره خود، مهارت اسپیکینگ(Speaking)  را نیز تمرین کنید، این باعث میشود تا شما بیشتر اوقات به انگلیسی فکر کنید و در صحبت کردن مهارت بیشتری پیدا کنید.

زبان آموزان دیگر را پیدا کنید

در کنار همه مواردی که در فوق بیان شد، هم‌صحبت شدن با زبان آموزان دیگر نیز یکی از بهترین گزینه ها است؛ یعنی شما میتوانید به کمک زبان آموزان دیگر،‌ مهارت زبان خود را تقویت کنید، وقتی با پارتنر خود درس میخوانید و به یکدیگر نظر میدهید، نقاط ضعف شما برطرف میشود، عبارات و کلمات جدیدی یاد میگیرید و مهارت مکالمه زبان انگلیسی شما تقویت میشود.

اسپیکینگ تافل(TOEFL Speaking) چگونه است؟

تافل(TOEFL) یکی از آزمون های استندارد زبان انگلیسی(English language)  است که هر سال در سراسر جهان برگزار میشود و دانش آموزان زیادی وارد آزمون میشوند، تسلط بر مهارت اسپیکینگ(Speaking)  یکی از دغدغه های اصلی زبان آموزانی است که برای آزمون تافل(TOEFL) آماده میشوند؛ به دلیل اینکه مهارت اسپیکینگ/مکالمه(Speaking)  دارای زمان محدود میباشد و نیاز به تمرین زیاد دارد.

ترس از  آزمون تافل به این دلیل است که آنها از تکنیک های تافل اطلاعی ندارند، مخصوصاً از آزمون بخش اسپیکینگ(Speaking)  خیلی ترس دارند، مهارت اسپیکینگ(Speaking)  نیز دارای ساختار خاصی میباشد که میتوانید با یاد گرفتن آنها ، از این بخش براحتی نمره خوبی کسب کنید.

بخش اسپیکینگ تافل دارای 6  مکالمه میباشد و همه پاسخ های شما ضبط میشوند تا بعد از آزمون دو نفر متخصص با ارزیابی مهارت اسپیکینگ(Speaking)  شما نمره بدهند؛ در آزمون تافل مهارت اسپیکینگ با مهارت های دیگر(ریدینگ، لیسنینگ) ترکیب میشود.

دو سوال اول صرفاً اسپیکینگ(Speaking)  هستند که به آنها سوال های  Independent یا مستقل میگویند، چون در این دو سوال فقط مهارت اسپیکینگ(Speaking)  شما بررسی میشود، سوال های سوم تا ششم، سوالهای  Integrated یا تلفیقی هستند که ترکیبی از اسپیکینگ، ریدینگ و لیسنینگ است.

برای مطالعه مقاله تافل و هزینه آن کلیک کنید

اسپیکینگ آیلتس(IELTS Speaking) چگونه است؟

آزمون آیلتس بطور شفاهی بین داوطلب و هیأت امتحان برگزار میشود،‌ در آزمون آیلتس توانایی شما در بخش های رایتینگ، ریدینگ، لیسنینگ و اسپیکینگ در کمتر از سه ساعت بررسی میشود، در این آزمون بخش های ریدینگ، لیسنینگ و رایتینگ باهم برگزار میشوند اما شما میتوانید بخش اسپیکینگ آیلتس (IELTS Speaking) را یک هفته قبل یا بعد از بخش های دیگر انجام داد، زمان کل آزمون آیلتس(IELTS Speaking) 2 ساعت و 45 دقیقه میباشد؛ اسپیکینگ آیلتس(IELTS Speaking) از سه بخش تشکیل شده است که در زیر به بررسی ساختار و نحوه سوالات آن میپردازیم.

ساختار بخش اول آزمون اسپیکینگ آیلتس(IELTS Speaking)

در بخش اول آزمون اسپیکینگ آیلتس(IELTS Speaking)، ممتحن سوالات عمومی و کوتاهی از داوطلب می پرسد، یعنی ممتحن از داوطلب سوالات عمومی درباره موضوعاتی چون خانه، خانواده، کار، تحصیلات و علایق فرد میپرسد که معمولاً بین 4-5 دقیقه طول میکشد؛ تعداد سوالات در این بخش 12 سوال میباشد که در زمینه های کار، درس، خانواده، محله، خانه، تحصیلات و علایق فرد پرسیده میشوند.

ساختار بخش دوم آزمون اسپیکینگ آیلتس(IELTS Speaking)

در بخش دوم یک کارت(Test Card) به داوطلب داده میشود که روی آن یک موضوع به همراه سوالات آن موضوع وجود دارد، داوطلب یک دقیقه فرصت دارد تا در مورد موضوع آمادگی بگیرد؛ البته در این بخش به داوطلب یک مداد و کاغذ داده میشود تا بتواند یادداشت برداری کند.

پس از یک دقیقه از داوطلب خواسته میشود تا شروع کند به صحبت کردن درباره موضوع و 2 دقیقه کامل در مورد موضوع صحبت کند، این بخش پس از دو دقیقه صحبت کردن شما به پایان میرسد.

ساختار بخش سوم آزمون اسپیکینگ آیلتس(IELTS Speaking)

در بخش سوم آزمون اسپیکینگ آیلتس(IELTS Speaking) از داوطلب سولات بیشتری در مورد موضوعی که در بخش دوم وجود دارد، پرسیده میشود و داوطلب فرصت دارد تا در مورد ایده ها و موضوعات انتزاعی بیشتری بحث کند که تقریبا 9 سوال میباشد و 5 دقیقه طول می کشد.

اسپیکینگ در فضای عمومی

برای مطالعه مقاله آیلتس کلیک کنید

 

لهجه های مختلف زبان انگلیسی

زبان انگلیسی دارای 50 لهجه مختلف می باشد، زیرا هر ایالت و روستایی دارای لهجه اسپیکینگ مختص به خود می باشد. اگر شما قصد یادگیری زبان انگلیسی را دارید از همین حالا تصمیم بگیرید که با کدام لهجه شروع کنید، زیرا در ابتدا شما نیاز دارید تا فقط به یک لهجه صحبت کنید و با همان لهجه تمرین کنید تا اینکه به سطح حرفه ای برسید. اما پس از اینکه شما مهارت اسپیکینگ را بطور حرفه ای یاد بگیرید، می توانید تمام گویش ها و لهجه های زبان انگلیسی را درک کنید.

لهجه های مختلف در کشور های مختلف اسپیکینگ میشود و سبب ایجاد تفاوت ها در گویش ها می شود.  ازجمله  لهجه های انگلیسی بریتانیایی، آمریکایی، اسکاتلندی، ایرلندی، استرالیایی، نیوزلندی، سنگاپوری.

انگلیسی بریتیش

بریتانیا (انگلستان) به مهد زبان انگلیسی است و یکی از پرطرفدار‌ترین لهجه هایی که گویندگان انگلیسی با آن اسپیکینگ می کنند، انگلیسی بریتیش است. ریشه اصلی تمام لهجه های انگلیسی لهجه بریتیش است حتی لهجه انگلیسی آمریکایی نیز پس از ورود بریتانیایی ها به آمریکا رواج پیدا کرد و با تفاوت اندکی در صدا ها و آوازها، به عنوان لهجه جدیدی عرض اندام کرد.

انگلیسی ایرلندی

ایرلند یکی از کشورهایی است که مردم آن به زبان انگلیسی اسپیکینگ (صحبت) می کنند و به انگلیسی هایبرنو شهرت دارد. انگلیسی که در جمهوری ایرلند استفاده می‌شود از انگلیسی بریتانیایی متفاوت است.  افرادی که به زبان انگلیسی ایرلندی اسپیکینگ می کنند، به دو گروه( انگلیسی ایرلند شمالی و انگلیسی ایرلند جنوبی) تقسیم می شوند که تفاوت اندکی میان این دو لهجه وجود دارد.

انگلیسی استرالیایی

اسپیکینگ به زبان انگلیسی استرالیایی روز به روز رواج بیشتری پیدا می کنند، زیرا این کشور یکی از بهترین کشور ها از لحاظ، امنیت، فرهنگ و تحصیلات می باشد. زبان عامیانه مردم استرالیا بسیار منحصر بفرد است و وقتی شما با یک فرد استرالیایی اسپیکینگ می کنید، متوجه می شوید که آنها همه چیز را خلاصه می کنند.

انگلیسی نیوزلندی

یکی از جالب ترین لهجه هایی که کاملاً منحصر بفرد است انگلیسی نیوزلندی است که در هیچ کشوری جز نیوزلند استفاده نمی شود، زیرا این لهجه شامل یک سری عبارت های خاص است. مثلا:  Jandals (دمپایی انگشتی) از جمله کلماتی است که مختص مردم نیوزلند است.

انگلیسی سنگاپور

سنگاپور یکی از کشورهایی پیشرفته و مدرن جهان است که دارای چهار زبان رسمی است و انگلیسی یکی از آن چهار زبان است که مردم سنگاپور با آن اسپیکینگ می کنند. انگلیسی در سنگاپور نقش عمده ای در تجارت محلی و بین المللی دارد، زیرا همه مراودات این کشور با کشورهای دیگر به زبان انگلیسی است.

انگلیسی سنگاپوری به لهجه انگلیسی سینگلیش معروف است. افرادی که با لهجه سنگاپوری اسپیکینگ می کنند، انگلیسی بریتانیایی را با لهچه سینگلیش مخلوط می کنند و بصورت ترکیبی اسپیکینگ می کنند.

اهمیت مهارت اسپیکینگ انگلیسی

به نظر شما چرا زبان انگلیسی از اهمیت بالایی برخوردار است؟

آموزش گرامر زبان

زبان انگلیسی یکی از زبان های مشهور جهان است که تقریباً یک چهارم جمعیت جهان به آن صحبت می کنند و از این میان بیش از 400 میلیون نفر گویندگان بومی هستند. در واقع انگلیسی زبان ارتباطی این سیاره است. به این دلیل مهارت اسپیکینگ انگلیسی از اهمیت فوق العاده بالایی برخوردار است.

تقریباً 15 میلیون نفوس کشور ژاپن به به زبان انگلیسی صحبت (اسپیکینگ) می کنند که تقریباَ 12 درصد از نفوس کل کشور ژاپن را تشکیل میدهد. ژاپنی ها برای یادگیری مهارت اسپیکینگ انگلیسی نیاز دارند تا سالها تمرین کنند تا بتوانند بطور ساده جمله سازی بکنند و بطور آماتور اسپیکینگ کنند. این دلایل زیادی دارد و یکی از دلایل آن این است که دانش آموزان ژاپنی قادر نیستند اسپیکینگ را با انگلیسی زبانان بومی تمرین کنند.

 

تفاوت میان انگلیسی بریتانیایی و آمریکایی

زبان انگلیسی دارای تنوعات زیادی میباشد اما دو نوع انگلیسی بریتانیایی و آمریکایی بیشترین کاربرد را دارند، در اکثر برنامه های ESL/EFL تدریس میشوند؛ حتی اسپیکینگ هردو لهجه باهم متفاوت هستند. تفاوت های کوچکی در اسپیکینگ انگلیسی آمریکایی و بریتانیایی طبق زیر وجود دارد.

1-      تفاوت در تلفظ

یکی از تفاوت های اساسی که در زبان انگلیسی بریتانیایی و آمریکایی وجود دارد، تفاوت در حروف صدادار و صامت و همچنین استرس و آهنگ میباشد.

2-      تفاوت در واژگان

در زبان انگلیسی بریتانیایی و آمریکایی تفاوت واژگانی زیادی وجود دارد. تفاوت در اسامی و افعال، به ویژه استفاده از فعل عبارتی و نام ابزار یا موارد خاص میان زبان انگلیسی بریتانیایی و آمریکایی وجود دارد.

3-      تفاوت در املاء

بطور کلی در فرم های انگلیسی آمریکایی و بریتانیایی پیشوند و پسوند های خاصی یافت می شود. مهمترین قانون کلی این است که در املاء، انگلیسی بریتانیایی و آمریکایی باهم متفاوت هستند.

تفاوت های گرامر جزئی بین انگلیسی آمریکایی و بریتانیایی وجود دارد و اکثر قوانین گرامری بین هردو لهجه یکسان هستند.

در انگلیسی بریتانیایی  اینگونه بیان میکنند

Example: I’ve just had lunch

Example: I’ve already seen that film

در انگلیسی آمریکایی اینگونه بیان میکنند

Example: I just had lunch

Example: I already saw that film

اگر به مثالهای بالا توجه کرده باشید، ساختار گرامری جملات متفاوت هستند اما از لحاظ معنایی شبیه هم هستند. در کل در اسپیکینگ انگلیسی بریتانیایی و آمریکایی تفاوت آن چنانی وجود ندارد، در صورتی که شما انگلیسی بریتانیایی یا آمریکایی صحبت کنید، تفاوت زیادی وجود ندارد و با هر لهجه ای که صحبت کنید، قابل درک میباشد.

 

اسپیکینگ در تجارت

کاربرد اسپیکینگ زبان انگلیسی در تجارت

امروزه زبان انگلیسی به عنوان زبان غالب در تجارت جهانی است، انگلیسی زبانان غیر بومی اهمیت مطالعه زبان انگلیسی تجاری را  در بهبود موفقیت حرفه ای خود می بینند، بیشتر تجارت ها  و معاملات تجاری با صحبت کردن و مذاکره کردن راه اندازی می شوند.

یادگیری اسپیکینگ انگلیسی به شما کمک میکند تا شما بتوانید در سراسر دنیا با بیزنس-من های بین المللی ارتباط برقرار کنید و کسب و کارهای بزرگی برای خود راه اندازی کنید. برقراری ارتباط در یک محیط تجاری می تواند چالش بر انگیز‌تر از حد معمول باشد. در این محیط، ارائه و اعتماد بنفس مهارت های مهمی هستند. شما وقتی به زبان انگلیسی اسپیکینگ می کنید، اعتماد بنفس بیشتری دارید.

تجارت  ESL business/ESL

تجارت (‌ای اس ال) متخصصان جوان را برای سطح بالایی از مذاکره آماده می کند. مذکرات تجاری اغلباً با سرعت سریع پیش می روند و درک همه چیزهایی که در یک مکالمه گفته می شود، شانس موفقیت شما را افزایش می دهد. با توسعه مهارت های زبان انگلیسی خود، میتوانید تجارت حرفه ای در زمینه بین المللی راه اندازی کنید.

 

برای مطالعه مقالات بیشتر به وبلاگ سایت آموزشی زبان من مراجعه کنید.

11 پاسخ
 1. Nasrin amani
  Nasrin amani گفته:

  بسیار عالی، من از الان تصمیم گرفتم که برم دستور زبان خودمو تقویت کنم تا بتونم به راحتی اسپیکینگ کنم

  پاسخ
 2. خرید وسایل آرایشی
  خرید وسایل آرایشی گفته:

  It’s genuinely very difficult in this busy
  life to listen news on Television, therefore I simply use
  world wide web for that reason, and get the hottest news.

  پاسخ
 3. َعلی کیانی
  َعلی کیانی گفته:

  وای چه مقاله عالی و کاملی، من کلی اطلاعات نیاز داشتم که خوشبختانه تو این مقاله دیدم، خیلی ممنونم ازتون

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *